• آدرس: مشهد احمدآباد، بین ابوذرغفاری ۲ و ۴ پلاک ۱۲۳، واحد۴

دکتر محمدرضا چالاک

ایمپلنت دندان درد دارد؟

معمولا در حین انجام کارروی دندان وبا توجه به بی حسی موضعی بیمار دردی را احساس نمی کند, اما بعد از رفتن بی حسی معمولا قدری دردوناراحتی احساس می شود واین درد شبیه درد پس ازکشیدن دندان است.احساس می کنید چیزی درون لثه شما گیرکرده است درواقع احساس فشار و درد دراستخوان فک راخواهید داشت وممکن است لثه حساس شود که طبیعی است.

استفاده از مسکن های ایبوپروفن ومسکن قوی تر الزامی است. تورم ودرد معمولا بعد روزسوم تا پنجم بعداز جراحی بهبودخواهد یافت. اگر ایمپلنت درفک فوقانی باشد ممکن است دورواطراف چشم کبودی ایجاد شود که آن هم بعد از چند روزرفع می شود.

همان طور که توضیح دادیم درد وتورم بعد از 3 تا 5 روز ازبین می رود ودر 99 درصد درد ایمپلنت طی 7 تا 10 روز ازبین می رود. ولی ممکن است ناگهان درروزهای 4 و5 جراحی احساس درد بیشتری شود که جای نگرانی نیست مگراینکه به همراه درد تورم هم باشد که ممکن است نشانه ی عفونت باشد وباید به پزشک مراجعه شود.

اما اگر پس از گذشت یک هفته تا 10 روز پس از جراحی هنوزاحساس درد زیادی می کنید ممکن است مشکلی باشد مانند شل شدن کلاهک درمانی که نوعی پیچ کوچک است که روی ایمپلنت قرار می دهندتا محل جراحی بهبود پیداکند .دراین صرت کلاهک باید با یک کلاهک جدید ضدعفونی شده تعویض شود.

ایمپلنت دندان

تماس با ما

تماس با ما

  • 8901 843 0513
  • مشهد احمدآباد، بین ابوذرغفاری ۲ و ۴ پلاک ۱۲۳، واحد۴
  • Dr.m.chalak@gmail.com
دکتر محمدرضا چالاک